Tetín

tetinberoun-svatojanci.webnode.cz

Setkání s rodiči

Rodičům a jejich dětem přihlášeným do Rudné, Loděnice a Tetína jsme připravili seznamovací schůzku 

8. června v Klubu v Loděnici od 13:00 do 17:00

Pro děti budou připraveny doprovodné tvořivé činnosti, rodiče se mohou zeptat na podrobnosti ohledně příměstských táborů, programů, vize společnosti apod.

Při některých termínech máme možnost ukázek a zkoušky výcviku bojového umění Taekwondo - formou her a jednoduchých cviků. Při vybraných turnusech (Ninjové) bude více ukázek a zdatnější účastníci mohou získat certifikát o absolvování výcvikového kurzu, na základě kterého se pak mohou přihlásit do školy GBHS a rovnou budou mít vstupní výhody (úroveň bílo-žlutý pásek - 9. KUP, tobok zdarma - cvičební úbor).

 

Příměstský tábor 2019

Termín Téma Obsazenost
22. - 26. 7. Loupežnický tábor X
29. 7. - 2. 8. Lesní stavitel 8 z 20
5. - 9. 8. Staré pověsti české 7 z 20
12. - 16. 8. Medvědí objetí X

Přihláška ke stažení. 

Cena za 5 dnů: 

Běžná: 1.800,-Kč 
Sourozenecká: 1.500,-Kč 

Možnost objednání svačin: 
(od 1.7. 2018 nebude svačina v ceně tábora) 

Svačina za 1 osobu na celý týden - 350,-Kč 

 

Adresa působiště:

Sokolovna Tetín

Župní 200
266 01  Tetín
 
 
 

Anotace

Loupežnický tábor

Loupežníci! Všechny vás svolávám k sobě do lesa a dáme se na cestu za pokladem. Potřebuju pořádnou odvážnou bandu, která se mnou ukradne mapu a obsadí naši loupežnickou základnu. A taky potřebuju siláky, co mi vykopou poklad. Ten si rozdělíme pěkně fifty fifty s těmi nejotrlejšími loupežníky, co se nebojí vydat se na tuhle nebezpečnou pouť!

Lesní stavitel

V zemi díra, nad ní střecha.

S dalším klackem každý spěchá.

Jeden nahoru, druhý z boku,

nedá to tolik práce,

máme tu nejlepší bunkr roku.

Opravdu, bez legrace!

A co domky zvířátek?

To bude rozehřívací začátek.

Staré pověsti české

Vydáme se společně prozkoumat tajemství naší vlasti. Poznáme fiktivní postavy i ty největší osobnosti naší minulosti. Pojedeme na výlety, kde nás minulost bude provázet na každém kroku. Zkusíme se vžít do role praotce Čecha, poznáme kouzlo vědění kněžny Libuše, pokusíme se sestrojit Staroměstský orloj, seznámíme se s Václavem IV. a stejně jako rabbi Löw se pokusíme vytvořit novodobého Golema. Zamyslíme se nad tím, jaké by to bylo být doktorem Faustem, zavítáme k Blanickým rytířům a mnohé další.

Medvědí objetí

Máme pro tebe spoustu tematických her ze světa zvířat. Podíváme se především medvědům až pod kůži. Jednou budou medvědi přímo z vás a vžijete se do jejich kůže. Ochutnáte jeho svačinku, navštívíte jeho obydlí, budete nahánět hrůzu a druhý den budete naopak jeho lovci. Čeká vás spousta zábavy, noví kamarádi, vyrábění a výlety. Vše nakonec skončí velkým honem na medvěda a uvidíme, kdo bude mít medvěda v náručí a z koho si medvěd naopak udělá svačinku.