Hlídání dětí

Nabízíme službu hlídání dětí (jednotlivců i skupinek) v Hrádku u Sušice a v jeho okolí jak u vás doma, tak případně u nás (Hrádek 191), a to dopolední, odpolední, večerní, noční, víkendové, celodenní i o víkendu nebo o svátcích, přes celou noc, pravidelné i nepravidelné - záleží na Vaší potřebě. 

V případě hlídání "u nás" si děti mohou hrát, vzdělávat se skrze zábavné výukové listy nebo poslouchat čtené pohádky, případně si zpívat u piána. Při delším hlídání můžeme docházet na procházky do přírody.

Díky možnosti dojíždění automobilem do rodin je hlídání možné využít i ve větší vzdálenosti (Sušice, Velhartice, Hartmanice, Kašperské Hory, Horažďovice apod.).

Hlídání dětí nabízí:

Petra Jílková

Stanislav Jílek - případné doučování 1. a 2. stupně při hlídání (český jazyk, matematika, anglický jazyk, hudební výchova a nauka, hra na elektronické klávesy, hra na klavír, trpělivá pomoc při psaní domácích úkolů z jakýchkoliv předmětů, společné čtení pohádek, příběhů / poutavých článků)

Cena (uvedena vždy za jedno dítě):

  • Hlídání v rodině - 120 Kč / 1 h, sourozenecká sleva - 100 Kč / 1 h
  • Hlídání na naší adrese - 80 Kč / 1 h, sourozenecká sleva - 50 Kč / 1 h
  • O víkendech a o svátcích se připlácí 10,- Kč za hodinu.

V případě dojíždění do rodin služebním automobilem do větší vzdálenosti z adresy Hrádek 191 než 5 km si účtujeme 3,-Kč/km (tam i zpět).

 

Časové možnosti

Petra Jílková

hlídání u nás

Pondělí Celý den
Úterý Celý den
Středa Celý den
Čtvrtek Celý den
Pátek Celý den
Sobota Celý den
Neděle Celý den

 

Stanislav Jílek

hlídání v rodině  

hlídání u nás

Pondělí 16:00 - dle dohody 15:30 - dle dohody
Úterý 16:00 - dle dohody 15:30 - dle dohody
Středa 16:00 - dle dohody 15:30 - dle dohody
Čtvrtek 16:00 - dle hohody 15:30 - dle dohody
Pátek 16:00 - dle dohody 15:30 - dle dohody
Sobota Celý den Celý den
Neděle Celý den Celý den
 

Protože je poptávka na hlídání dětí veliká a lidí na hlídání je málo, je hlídání možné pouze dle našich časových možností - obecně platí, že čím dříve si hlídání objednáte, tím větší máte pravděpodobnost, že Vašim požadavkům bude vyhověno.